Yardım Merkezi

beta: 28/05/2014(DidimtoBilSis)
v1: 20/05/2015
v2: 17/09/2015
Sistemdeki Kayıt Sayısı :3500

Merhaba!

Didim Gezgininin kişiler ve yerler arası coğrafi etkileşim özelliğiyle
Yemek, içmek, konaklamak, alışveriş yapmak veya ziyaret etmek için 3500 kayıt arasından mekanlar bulur,
Yakınındaki yerlere, kişilere ve tavsiyelere ulaşırsın.


Sayfa Devri Hakkında

Sayfam Nerede ve Sayfamın Yönetimini Nasıl Devralırım?

Sayfam Nerede?:Sayfanızı bulmak için BU LİNKE TIKLAYINIZ ve arama kutusuna işletme tabela adınızı veya işletmenizle ilgili anahtar kelimeyi yazarak ARA butonuna basınız.
Sayfamın Yönetimini Nasıl Devralırım?: işletme ağı sayfasına sosyal medya hesabınızla ya da *yeni bir hesap açarak (* yeni hesap, eposta doğrulaması gerektirir) BURADAN kayıt olunuz ve ağ içine giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki karşılama ekranı görüntülenecek.

1) Bu ekranda yazan ayarlar bölümüne tıklayınız
2) Açılan sayfada yer alan GSM kutusuna saha görevlisine vermiş olduğunuz GSM numarasını, Yetkili No kısmına ise saha görevlisinin size işlem sonunda bırakmış olduğu teşekkür kartının arkasında yazan yetkili noyu giriniz ve Yetkili No kutusunun altında yer alan basıp bekleyiniz butonuna tıklayıp 5 saniye bekleyiniz.
3) bu adımdan sonra (yani 5 saniye bekledikten sonra) yetkili no kısmının karşısında kontrol et butonu belirecek bu butona da tıklayınız.


4) Ve son olarak devralma ekranında yer alan butonuyla devir işlemini tamamlayınız.

Bilgi!

Sayfa devralma işlemi başarıyla sonuçlandıktan sonra Kullanıcı profiliniz doğrulanmış kullanıcı sayfanız ise doğrulanmış sayfa konumuna geçer ve sistemin tüm özellikleri (foto yükleme, yeni çalışma grupları, sayfalar oluşturma, bildirim yayınlama vb..) açılır


Yardım!

Sayfa devralma işlemi ile alakalı takıldığınız tüm konular hakkında Didim Ticaret Odası / Bilgi Teknolojileri Bölümüne bağlanarak destek alabilirsiniz (pazartesi- cuma : 09:00 - 17:00 saatleri arası +90 256 811 2563 Dahili: 5)


Sayfa Yönetimi Hakkında

Didim Gezgini işletme ağında doğrulanmış sayfa sahibi olan tüm üyeler sayfalarını yönetebilir. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin;
Sağ üst menüden Sayfalarım bölümünü seçin,
Listelenen Sayfalarınız arasında yayın yapmak istediğiniz sayfanızın başlığına tıklayın ve açılan sayfa duvarında güncellemenizi paylaşın.
Eğer bir ETKİNLİK veya KAMPANYA paylaşmak istiyorsanız Etkinlik Oluşturma | Kampanya Oluşturma başlıklarını inceleyebilirsiniz.

Mevcut Sayfayı Bir Alan Adı Altında Görüntüleme

www.siteadresi .com/ .net/ .org gibi bir alan adım var veya böyle bir alan adına sahip olmayı düşünüyorum, DidimGezgini'indeki mevcut dış ağ web sayfamı bu adres adı altında nasıl gösterebilirim? (www.siteadresi.com yazıldığında dididim gezgini ağındaki firma web sayfasının görüntülenmesi)

Alan adınızı, alan adını satın aldığınız firmanın yönetim panelindeki ayarlardan direkt veya maskeli olarak didim gezgini sayfa uzantınıza yönlendirebilirsiz. Alan adı yönlendirme ayarlarından

Bu sistemi kullanan örnek bir işletme web sayfasını görüntülemek için burayı tıklayınız

İletişim Tercihleri

Menü yolu. Sayfalarım > Düzenle > Sayfa Bilgileri Eposta | Direkt Bağlantı


E-posta Formu

Web sayfamda iletişim formu nasıl oluşturabilirim / Web sayfamın iletişim formundan gönderilen iletiler hangi eposta adresine yönlendirilmekte?
Sisteme giriş yapınız ve sağ üst menüden Sayfalarım butonunu tıklayınız
Açılacak bölümde Sayfa isminizin altındaki DÜZENLE butonuna tıklayınız
Sağ tarafta yer alan SAYFA BİLGİLERİ menüsünü seçiniz
Burada yer alan eposta kısmına iletişim formundan gönderilecek iletileri okumak istediğiniz eposta adresini giriniz ve altta yer alan KAYDET buttonuyla işlemi tamamlayınız.
Kayıt işleminden sonra web sayfanızda otomatik olarak bir iletişim formu açılacaktır.
(not: bu kısmı boş bırakılırsa veya geçersiz bir eposta adresi girilirse web sayfanızda iletişim formu oluşmayacaktır)


Direkt Bağlantı Özelliği Nedir?

Sayfa sahibi olan kullanıcıların yeni bağlantılar, iş fırsatları ya da benzer imkanlar adına kişisel sosyal hesabıyla sayfalarını ilişkilendirebildikleri bir özelliktir.
Bu özellik açılırsa web sayfanızın altında didim gezgini sosyal ağı içinde kullandığınız kişisel hesabınız arasında bağlantı olduğunu belirten kısa bir açıklama ve bir bağlantı url'si misafir kullanıcılara gösterilir. Misafir kullanıcı ağ içine giriş yapar (sayfa sahibi mesaj ayarlarını sisteme kayıtlı 'Herkes' şeklinde yapmışsa) sayfa sahibiyle mesajlaşabilir.


Çalışma Grupları

Dijital Çalışma grupları , gelenekselleşmiş iletişim araçlarının aksine iletişim kurmanın en etkili yollarından biridir.

Çalışma ekibinizi çalışma grubunuza tanımlayarak Didim Gezgini işletme ağının, iş akışlarını diğerlerinden ayıran akıllı zaman tüneli özelliğiyle işinizde daha hızlı ve etkili bir iletişim aracına sahip olun.
Bu özellik küçük ya da büyük çaplı şirketleri ve proje ekiplerini e-posta trafiği içinde kaybolmaktan kurtarır ve günlük e-posta hacmini önemli ölçüde azaltır.
Ayrıca bu özellik sayesinde, ekibinizin son bilgilendirmeleri kaçırması neredeyse imkansız!


Saha Ekibim Nerede?

Çalışma grubuna entegre edilen bu özellik ile sahada çalışan ekibinizin konum takibini yapmak ve görev bölgesine en yakın saha ekibini yönlendirmek artık çok daha kolay.
Harita üzerinden tüm ekibin konum pozisyonları görüntülenebilir.
Yakınından uzağa saha ekibinin pozisyonları listelenebilir.
Profil detayından yönlendirilerek ağ içi mesaj gönderilebilir.

Bu özelliği etkinleştirmek için Didim Ticaret Odasına başvurarak İşletme ve Personel tanımlaması yapmanız gerekmektedir. Tanımlama koşulları ve detaylı bilgi için + 90 256 811 25 63 dahili (5) Bilgi Teknolojileri Bölümü.


Nasıl Etkinlik Oluştururum?

Etkinlikler buluşmalar düzenlemenize, davetlere yanıt vermenize ve yeni davetler oluşturmanıza olanak veren bir özelliktir.

Didim Gezgini işletme ağında doğrulanmış sayfa sahibi olan tüm üyeler Etkinlik Kaydı oluşturabilir. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin;
Sağ üst menüden Sayfalarım bölümünü seçin,
Listelenen Sayfalarınız arasında etkinlik oluşturmak istediğiniz Sayfanın altında yer alan Düzenle butonuna tıklayın,
Açılan sayfada yer alan Etkinlik Oluştur menüsünü seçin,
Etkinliğin adını, detaylarını, yerini ve zamanını girin,
Kaydet'e tıklayın
Not: Etkinliği oluşturduktan sonra gizlilik ayarlarını değiştiremezsiniz.

İpucu!Harita üzerindeki Pin'i etkinliğin yapılacağı alanın üzerine sürükleyip bırakırsanız, kullanıcıların navigasyon vasıtasıyla akıllı cihazlardan, etkinliğin yapılacağı alana daha kolay yol tarifi almalarına yardımcı olursunuz.

Etkinlikler Sayfasına GitKampanyalarınız 10 Binlere Ulaşsın!

Didim Gezgini saha ekibinin sizin adınıza açmış olduğu sayfanızı Sayfamın Yönetimini Nasıl Devralırım? adımlarını takip ederek üzerinize aldınız. Artık sayfanızın bilgilerini yönetmek ve işletmenizde kullanıcılar için cazip kampanyalar başlatabilmek sizin elinizde.

Didim Gezgini işletme ağında doğrulanmış sayfa sahibi olan tüm üyeler Yeni Kampanyalar, Fırsatlar oluşturabilir. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin;
Sağ üst menüden Sayfalarım bölümünü seçin,
Listelenen Sayfalarınız arasında Kampanya oluşturmak istediğiniz Sayfanın altında yer alan Düzenle butonuna tıklayın,
Açılan sayfada yer alan Kampanya Oluştur menüsünü seçin,
Kampanyanın Başlangıç tarihini, bitiş tarihini, bitiş saatini, kampanya başlığını, açıklamasını ve yerini girin,
Kaydet'e tıklayın
ÖNEMLİ! : Aynı günde başlayan 1 kampanya oluşturabilirsiniz. Bunu dikkate alarak kampanyayı kaydetmeden önce kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihlerini iyi ayarlamanızı öneririz.
Oluşturulan kampanyalar lokasyon etki alanı içerisindeki 10 bilerce üyeli sosyal medya hesaplarında otomatik olarak yayınlanır. Uygulama kullanıcılarına, uygulama kullanmadan abone olan kullanıcıların telefon, tablet, masaüstü cihazlarına (haftanın fırsatları şeklinde ) bildirim olarak düşer. Burada kampanya yayınlayıcısı tarafından dikkat edilmesi geren noktalar kampanyanın çekiciliği, rekabet seviyesi ve özgünlüğü olarak sıralanabilir. Etkili kampanyalar oluşturmak için şu bağlantıyı takip edin Etkili Kampanyalar Nasıl Oluşturulur?

İpucu!Harita üzerindeki Pin'i Kampanyanın yapılacağı alanın üzerine sürükleyip bırakırsanız, kullanıcıların navigasyon vasıtasıyla akıllı cihazlardan, kampanyanın yapılacağı alana daha kolay yol tarifi almalarına yardımcı olursunuz.

Kampanya Sayfasına GitEtkili Başlık, Etkili İçerik

1. Dikkat Çekici Başlık
Kullanıcıların büyük olasılıkla kampanyalarınızda ilk görecekleri şey kampanya başlığıdır. Bu nedenle kampanya başlığı, onların ilgisini çekmek için mükemmel bir fırsattır. Kampanya oluşturma formunda bulunan Anahtar kelime formu, başlıkla alakalı uygun anahtar kelimeler seçilerek doldurulduğunda kullanıcıların aradıkları şeyleri bulmalarına yardımcı olacaktır.
2. Açıklama kısmından en iyi şekilde yararlanın
Açıklama satırında potansiyel müşterilere çok fazla şey anlatabilirsiniz. Aşağıda google'dan alınmış bazı önemli ipuçları verilmiştir:
Sizi farklı kılan yönleri vurgulayın - Sizi diğerlerinden ayıran nedir? Özel ürünler mi? Grup indirimleri mi? Ertesi gün teslim mi? İşletmenizi rakiplerinizden farklı kılan özellikleri vurgulayın. Rakiplerinizle farkınızı ne kadar iyi anlatırsanız, potansiyel müşterilere cazip gelme olasılığınız da o kadar artar.
Özel fiyatları veya promosyonları belirtin - Düşük fiyatlar, indirimler, özel teklifler veya ücretsiz kargo gibi sunduğunuz özel fırsatlar hakkında bilgi vererek potansiyel müşterilerin ilgisini çekin.
Net bir harekete geçirici mesaj kullanın - Cesur olun. Müşterilerin sitenizde yapmasını istediğiniz işlemleri net bir harekete geçirici mesajla belirtin. Müşterilere sitenizde neler yapabilecekleri konusunda bilgi vermek için Satın alın, Hemen arayın, Sipariş verin, Kaydolun veya Fiyat teklifi alın gibi güçlü fiiller kullanabilirsiniz.
Anahtar kelimeleri ekleyin - Reklam grubunuzun anahtar kelimelerini reklam metninize eklediğinizde, reklamınızın aynı veya benzer terimlerle arama yapmış kullanıcıların ilgisini çekme olasılığı daha yüksek olur.
Her kelimenin ilk harfini büyük harfle yazın - Bu, reklamınızın öne çıkmasına yardımcı olabilir.

İpucu! Size özel anahtar kelime analizleri için sayfa ayarlarındaki 'Anahtar Kelime İlişkileri' menüsünü ziyaret edin.


Tamam! Burayı İşaretliyorum.

Aracınızı parkettiğiniz en son alan, yemeklerinden hoşlandığınız bir mekan ya da başka bir şey... hareket kaydı özelliği ile bu yeri favori listene eklemeye ne dersin?

Belirli bir yeri ziyaret ettiniz, bu yerden hoşlandınız veya hoşlanmadınız, Didim Gezgini "Hareket Kaydı" Özelliği ile bu yerin fotoğrafını çekebilir, yorumunuzu ekleyerek (herkese açık veya kendinize özel), Konum (enlem ve Boylam) parametreleri ile, bu yeri favori bölgeler listenize kaydedebilirsiniz.
Bu özelliği hemen kullanmaya başlamak için Tıklayın
Şartlar:Sisteme bağlanılan cihazın teknik özelliklerine ve bağlanılan gps uydu sayısına göre ( en az üç gps uydusu tam doğru konum bilgisi için 4 gps uydusu, A-GPS özelliği olan cihazlar için servis sağlayıcının hizmet şartları ve benzeri koşullara göre coğrafi konumlandırma bilginiz farklılık gözterebilir.Neler Oluyor?

Didim Gezgininin coğrafi etkileşim özelliğiyle kampanyalar da dahil etrafınızdaki yerleri, kişileri, yorumları takip edin... Bu özellik standart olarak açık sunulur, özellik kapalı ise Ayarlar > Gizlilik > Coğrafi konumumu göster? seçeneğini 'Evet' olarak işaretleyerek açabilirsiniz.
Uyarı: Mobil cihazlarda bu özelliğin sağlıklı çalışabilmesi için GPS özelliğinin açık olduğundan emin olun.
Şartlar:Sisteme bağlanılan cihazın teknik özelliklerine ve bağlanılan gps uydu sayısına göre ( en az üç gps uydusu tam doğru konum bilgisi için 4 gps uydusu, A-GPS özelliği olan cihazlar için servis sağlayıcının hizmet şartları ve benzeri koşullara göre coğrafi konumlandırma bilginiz farklılık gözterebilir.


Onaylanmış Hesaplar ve Sayfalar

İşletme / Sayfa Sahipleri ayarlar bölümünden sayfa devri işlemini yaptıktan sonra doğrulanmış kullanıcı konumuna gelirler ve profil veya sayfanın yanında simgesi yer alır, simgenin yer aldığı hesaplara sistemin tüm özellikleri otomatik olarak açılır.

Sayfa sahibi olmayan kullanıcıların doğrulanmış kullanıcı olma taleplerini ayarlar bölümünden hesap doğrulatma isteği ile iletmeleri gerekmektedir. Sayfa sahibi olmayan kullanıcıların doğrulanmış kullanıcı değerlendirmelerinde öncelikle aşağıdaki hususları dikkate alırız.

1. Didim Gezgini hesabında kullanılan profil fotoğrafının diğer hesaplarda da kullanılması
Kullanıcının Didim Gezgini hesabında kullanmakta olduğu güncel profil fotoğrafı diğer sosyal medya hesaplarında da kullanılmalıdır. Sosyal ağlarda bütünlük arz eden özelleştirilmiş bir konsept yaratılması, Didim Gezgininin bir hesabı doğrulaması için gereken temel kriterlerden biri.

2. Didim Gezginine verilen mail adresinin, hesap sahibinin ismini barındırması
Kullanıcının Didim Gezgini hesabında kullanmakta olduğu mevcut mail adresi, hesap sahibinin isminden oluşmalıdır. Mail adresi ile Didim Gezgini hesabındaki isimin sağlayacağı uyum doğrulanma sürecini hızlandırabilir.

Ayrıca şunlara da dikkat ederiz;
Doğrulanmış telefon numarası
Didim Gezgini hesabının tüm kullanıcılara açık olması (Gizli bir Didim Gezgini profiline sahip olmamak)
Varsa kişisel blog sayfanız veya web sitenizin adresi
Didim Gezgini profilinde bulunun biyografi bölümünün doldurulmuş olması
Doğrulanmış elektronik posta adresi
Hesabın aktif olarak kullanılması.


Sayfa Sahipleri için Hashtag (#) Kullanma İpuçları

Nedir ?

Web sayfanızın sosyal medya pazarlamasında başarılı olması için güncel gelişmeleri ve trendleri takip etmekte büyük fayda var. Sosyal medyadaki en büyük trendlerden biri de hashtag kullanımı. Hashtag, sosyal medya paylaşımlarında bir kelime veya kelime grubunu tanımlamak, bir anlamda iletiyi etiketlemek için kullanılıyor. Twitter ile duymaya başladığımız bu yöntem artık Facebook, Instagram DidimGezgini de dahil birçok sosyal medya platformunda yaygın bir şekilde kullanılıyor.
''#'' Sembolünün kelime veya kelime grubunun önüne eklenerek oluşturulan bağlantılar, anlık bilgileri kategorize etmeye ve kitlelere ulaştırmaya yardımcı olur.

Ne İşe Yarar ?

Hashtag(#) tüm sosyal medya araçlarında aynı kullanım amacına sahiptir.Hashtag yardımı ile, kullanıcıların ilgi duydukları konuları takip edebilir ya da sattığınız ürün ya da markalar hakkında bir hashtag (#) ekleyerek aynı konuya ilgi duyan başka bir çok insana ulaşabilirsiniz.

Hashtag doğru bir şekilde nasıl uygulanır?

İyi bir strateji ile Hashtag kullanımı web sayfanız için oldukça etkili olacaktır. Tek bir sözcük ya da arada boşluk bırakmadan bir sözcük grubunda Hashtag(#) kullanabilirsiniz.Büyük-küçük harf kullanmanız arama sonuçlarını etkilemez. Aşağıda ki örneklerde ki gibi hashtag kullabilirsiniz.


#online #onlinesatış #bayangiyim #haftanınfırsatı #giyim #Eticaret #eticaretsitesi

Desteklenmeyen Hashtag Karakterleri
Hashtag kullanırken sayı kullanabilirsiniz #10adetkampanyalıürün gibi ancak virgül,nokta,ünlem,noktalı virgül,yıldız ve diğer özel karakterler desteklenmedikleri için kullanılamaz.

Doğru Kelimeleri Kullanın
Kullanacağınız Hashtag'ler ürün ve markalarınızla, paylaştığınız içerikle alakalı olmalıdır.Diyelim ki iç çamaşırı satıyorsunuz #ucuziççamaşırı #kampanyalıiçgiyim gibi hashtag'ler kullanabilirsiniz.İlgili olmayan hashtag'ler kullanırsanız istediğiniz kitleye erişemeyeceğiniz için etkisiz bir hashtag kullanımı olacaktır.

Kontrol edin
Hashtag’lerinizi seçerken akılda kalıcı ve kısa olmalarına özen göstermelisiniz. Bir Hashtag oluşturmadan önce, o Hashtag’in var olup olmadığını Didim Gezgini zaman tünelinde yer alan Popüler Etiketler kısmından kontrol etmeyide unutmayın.

İpucu! Didim Gezgini Sayfa yapıları Diğer sosyal medya platformlarıyla etkileşimli Hashtag kullanımına uygundur (Sayfa bilgi kutucuğunda yer alan paylaş butonları). Sayfanızda yer alan sosyal medya ikonlarına tıkladığınızda o platforma uygun içerik otomatik olarak hazırlanır. Örneğin Twitter'e yapılan gönderilerde sayfanız alakalı hashtaglar otomatik oluşturulur. Kullanıcıları bu butonları kullanmaya teşvik edebilirsiniz.

Diğer dikkat edilmesi gerekenler

Markanıza uygun hashtagler
E-ticaret sitenizin pazarlaması için kullandığınız sosyal medya paylaşımlarınızda, içerikleriniz firmanızı temsil ediyor. Bu nedenle vermek istediğiniz imaja uygun içerikler paylaşmanız önemli. Aynı bakış açısıyla hashtag kullanırken de markanıza ve sektörünüze uygun, ilgi çekici, hatırlanması kolay hashtagler kullanmanız faydalı olacaktır..

Uzun hashtagler kullanmamak
Kullanacağınız hashtag’in uzun olmaması ve uygun yerlerde bulunması da son derece önemli. Hashtag’lerin etkisi, sosyal medyada kullanıcılar tarafından tercih edildikçe artar. Uzun söz gruplarının hem akılda kalıcılığı hem de diğer kullanıcılar tarafından yeniden kullanılma oranı çok yüksek değildir. Bu nedenle seçtiğiniz hashtag çok uzunsa, sadece sizin paylaşımınızda kalabilir ve diğerlerinin arasında dikkat çekmeyebilir. Ayrıca cümlelerin tamamının hashtag’lerden oluşması veya bunların gereksiz yerlerde kullanımı da güvenilir olmadığınız algısı yaratabilir.

Belirli sayıda hashtag kullanmak
Yapılan araştırmalar içerik paylaşımında fazla sayıda hashtag kullanımının okuyucular tarafından tercih edilmediğini ortaya koyuyor. Özellikle Facebook ve Twitter paylaşımlarında 3’ten fazla hashtag kullanmanın faydalı olmadığı belirtiliyor. Bu nedenle yoğunluğuyla içeriği kapatmayan belirli sayıda hashtag kullanmaya dikkat etmek gerekiyor.

Keyifli hashtagler seçmek
Seçeceğiniz hashtagler fazla ciddi ve kişisel olursa, çok ilgi çekmeyebilir. Sosyal medyada çok farklı kesimlerden geniş bir kitleye hitap edersiniz. Böyle bir ortamda küçük esprilerle süslü, keyifli ve eğlenceli etiketler seçmeniz hem mesajınızın paylaşılma oranını arttıracak hem de ulaştığınız potansiyel müşterilerinizde sizinle ilgili keyifli hisler kalmasını sağlayacaktır.

Organizasyon duyuruları için hashtag
Düzenlediğiniz bir organizasyon ya da katıldığınız önemli bir seminerin görsel paylaşımlarında hashtag kullanmak işinize yarayabilir. Basının ve diğer katılımcıların da benzer içerikler oluşturacağı bu organizasyonlara ait paylaşımlarınızı hashtag kullanarak birçok kişiye ulaştırmanız sayfanızın imajını destekleyebilir.

İçerikleri İlgi Alanlarınıza Göre Filtreleyin

Menü yolu : Ayarlar > Profil Ayarı > İlgiler / Alanlar / Sektörler

Bölümde yeralan kutucuğa ilgili olduğunuz 3 alanı veya sektörü giriniz. Bu bilgiler ilgili olduğunuz iş bağlantılarıyla alakalı kişi, haber, organizasyon veya sayfalara daha kolay erişmenizi sağlayacak. Ayrıca ilgi alanınıza göre fuar takvimi ve diğer zaman tüneli akışları da şekillenecektir.


Bildirim Ayarlarını Güncelleme

Menü yolu : Ayarlar > Profil Ayarı > E-Posta bildirimi

Hangi durumlarda eposta bildirimleri yoluyla bilgilendirileceğinizi bu ayardan seçiniz


Yorumlar

İnsanlar Didim Gezgini işletme ağını arkadaşları ve saha görevlilerinin tavsiyelerine göre en iyi yeri bulmak için de kullanırlar. Bunun için yorum yapacak kişinin ağ sayfasına kayıtlı olması yeterlidir. Yorumlar sayfada yer alan "Bildir" bölümünden yapılır

Kullanıcının yorum yaptığı konum ile yorum yapılan konum arasındaki uzaklıkta dahil olmak üzere, zaman fonksiyonunu da içine alacak şekilde sayfalar için yapılan yorum değerlendirmelerinde bir dizi algoritmalar kullanırız.


Kaydedilen İçerikler

Çeşitli nedenlerle bir gönderiyi daha sonra gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Gönderiyi kaydetmek için ilgili gönderinin sağ kısmında yer alan ‘açılır ok‘a tıklayın, ardından açılan pencereden ‘Gönderiyi kaydet’ seçeneğine tıklayın. Bu işlem sonunda gönderiniz daha sonra okunmak,izlenmek veya dinlenmek üzere kaydedilmiş olacaktır.
Müzik,video, makale ve hatta dışarıdan bağlantılarla paylaşılan gönderilerde dahil olmak üzere kaydetme işlemini yapabilirsiniz.
Didim Gezgininde içerikler kaydettiğinizde, bunlar sadece sizin görebileceğiniz Kaydedilen İçerikler kısmında görünür.
Kaydettiğiniz şeyleri görmek için:
didimgezgini.com/sosyal/saved-posts adresine gidin veya bir şeyi kaydettikten sonra ana sayfanızın sol menüsünde Kaydedilenler'e tıklayın.


Hakkında

Bu proje Güney Ege Kalkınma Ajansının desteği ile Yenilikçi yaklaşımları mobil çözümlere entegre ederek, dijital dünyada en önemli konulardan biri olan ‘’bulunabilirlik’’ açısından da coğrafi konumlandırma yaparak, kıyı turizmi ile alternatif turizm seçenekleri entegre etmek, her şey dahil sisteminin dezavantajlarını ortadan kaldırmak, küçük otellerin etkinliğini arttırmak için hayata geçmiştir.

İnternet ve sosyal medyanın ihmal edilemeyecek kadar önemli bir noktaya geldiği günümüzde tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinin bilişim teknolojileri ve yenilikçi yöntemlerle, mobil teknolojilerle yapılması olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Proje kapsamında Tatil öncesi Didim’i araştıranların doğru bilgiye ulaşmasını kolaylaştırmak, Didim’e gelen kişilerin daha çok yer görmesini sağlamak öncelikli amacımızdır.


didimgezgini.com Ziyaretçi İstatistikleri