Didim'in en güzel yerinde, huzurlu bir mekan...
Yüzlerce yıldır her milletten insana ev sahipliği yapmış olan Anadolu topraklarının en güzel yerleşim yerlerinden biri. Önceleri mübadillerine ev sahipliği yapan şimdi işi tüm Türkiye'nin renklerini barındıran Didim’deyiz.

Eskilerin verdiği ismiyle Yoran köyü merkezinde güne temiz bir havada harika bir kahvaltı ile başlayabileceğiniz, gün içinde keyifle dost sohbetleri yapabileceğiniz, harika çayımız ve bir o kadar zengin ve damak çatlatan kahve çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Tarihi dokusu, büyülü atmosferi ile yavaş yavaş demlenircesine yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir ortama sahibiz. Gün içinde tost, wrap, patates cipsi, hamburger gibi atıştırmalıklarla açılığınızı giderebileceğiniz gibi spesiyal Rumi Böreğimizle damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Gün içinde bütün Ege'nin en iddialı Nargilemizi çekerken kendiniz aman sabahlar olmasın derken bulabilirsiniz.

Klasik Osmanlı kahvehane kültürünü modern hayata uyarlamaya çalışan işletmemiz misafirlerine gün içinde 08.00 ila 00.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

image

Yorum yapmak için giriş yapınız!
Yorum yapmak için Didim Gezgini ağına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapmak ya da kayıt olmak için tıklayınız İşlemden sonra yeniden bu sayfaya yönlendirileceksiniz.
Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)