AB TÜRKİYE DELEGASYONU BAŞKANI BÜYÜKELÇİ CHRISTIAN BERGER'İ DİDİM GEZGİNİ İNTERAKTİF TANITIM VE İŞLETME AĞI PROJELERİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİK.

#Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Hikmet Atilla, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger'in de bulunduğu, Aydın Valiliği YİKOB toplantı salonunda düzenlenen “Avrupa Birliğine Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu” toplantısına katıldı.

Toplantı sonrasında Aydın Atatürk Kent Meydanı'ndaki Projeler Sergisi'ni ziyaret eden Büyükelçi Berger ve beraberindeki heyete, "Didim Gezgini İnteraktif Tanıtım ve İşletme Ağı Projeleri"nin sunumu Odamız Bilgi Teknolojileri sorumlusu Tansu Okurer tarafından yapıldı.

PROJEMİZİ İLGİ İLE DİNLEYEN BERGER'İ DİDİM'E DAVET ETTİK.

Sunumu büyük bir ilgiyle dinleyen Berger'e daha sonra projenin canlı bir uygulaması Apollon Tapınağı tanıtım sayfası üzerinden gösterildi. Proje sunumu için teşekkür eden Berger'i Oda Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Hikmet Atilla Didim'e davet etti.

imageimageimageimageimage

Yorum yapmak için giriş yapınız!