1 yıl önce - Youtube

Didim Ticaret Odası yeni bir tanıtım filmi ile karşınızda.
Sosyal medyada ve fuar tanıtımlarında kullanmak üzere hazırladığımız Didim 2019 Tanıtım filmini paylaşarak, ilçemizin marka degerinin yükselmesine katkı sağlayabilirsiniz. Keyifle izlemeniz dileğiyle
https://www.youtube.com/watch?v=w0QisRWX8d8


Yorum yapmak için giriş yapınız!

Değerli Üyemiz,
7143 sayılı yapılandırma kanunu ile, Odamıza 31/03/2018 tarihi öncesi aidat borçları olan üyelere yeniden yapılandırma imkanı getirilmiştir.
Söz konusu yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerimizin, 31/07/2018 tarihine kadar odamıza müracaat etmeleri ve ilk taksit ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Bu kapsamda geçmiş dönem aidat borçları gecikme zammı ve faizi alınmaksızın, 31 Temmuz 2018 sonuna kadar tek seferde veya ilk taksidi Temmuz 2018 tarihinden başlamak üzere 6 (altı) eşit taksitte ödenebilecektir.

Ayrıntılı bilgi için
Tel: 0256 811 25 63
Web Bağlantısı: http://didimto.org.tr/aidat-yapilandirmasi-hakkinda-duyuru-389.html

Aidat Yapılandırması Hakkında duyuru

Aidat Yapılandırması Hakkında duyuru

11 Mayıs 2018 tarih ve 7143 sayılı
didimto.org.tr

Yorum yapmak için giriş yapınız!

AB TÜRKİYE DELEGASYONU BAŞKANI BÜYÜKELÇİ CHRISTIAN BERGER'İ DİDİM GEZGİNİ İNTERAKTİF TANITIM VE İŞLETME AĞI PROJELERİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİK.

#Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Hikmet Atilla, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger'in de bulunduğu, Aydın Valiliği YİKOB toplantı salonunda düzenlenen “Avrupa Birliğine Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu” toplantısına katıldı.

Toplantı sonrasında Aydın Atatürk Kent Meydanı'ndaki Projeler Sergisi'ni ziyaret eden Büyükelçi Berger ve beraberindeki heyete, "Didim Gezgini İnteraktif Tanıtım ve İşletme Ağı Projeleri"nin sunumu Odamız Bilgi Teknolojileri sorumlusu Tansu Okurer tarafından yapıldı.

PROJEMİZİ İLGİ İLE DİNLEYEN BERGER'İ DİDİM'E DAVET ETTİK.

Sunumu büyük bir ilgiyle dinleyen Berger'e daha sonra projenin canlı bir uygulaması Apollon Tapınağı tanıtım sayfası üzerinden gösterildi. Proje sunumu için teşekkür eden Berger'i Oda Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Hikmet Atilla Didim'e davet etti.

imageimageimageimageimage

Yorum yapmak için giriş yapınız!
2 yıl önce - Youtube

"Milli İstihdam Seferberliği" kapsamında #İŞKUR ve #SGK hizmetleri ile Ek İstihdam Teşvik Paketi hakkında bilgilendirme toplantısı.
https://www.youtube.com/watch?v=accgUlzRvc8


Yorum yapmak için giriş yapınız!

DİDİM TİCARET ODASINDAN ÜCRETSİZ DIŞ TİCARET EĞİTİMLERİ
#Didim Ticaret Odası üyelerinin dış pazarlarda da kendine yer edinebilmesi için eğitimler gerçekleştirecek.
Eğitime katılmak isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olabilir. 👇
http://didimto.org.tr/egitimformu.html

Dış Ticaret Eğitim Formu

Didim Ticaret Odası üye firmalar ve ilçe esnafına yol gösterecek eğitimlerine devam ediyor. Bu
didimto.org.tr

Yorum yapmak için giriş yapınız!
Yorum yapmak için Didim Gezgini ağına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapmak ya da kayıt olmak için tıklayınız İşlemden sonra yeniden bu sayfaya yönlendirileceksiniz.
Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)