4 ay önce

1992 yılında kurulan ve sektöre alüminyum kapı ,pencere üretimiyle başlayan Çelikpen Alüminyum, markasına duyulan güven ve bayisi olduğu ürünlerin kalitesinden aldığı güçle pvc, alüminyum kapı ,pencere, panjur sistemleri ,çelik kapı , yangın kapısı , iç oda kapıları, alüminyum cephe sistemleri ve otomasyon grupları alanlarında yatırımlarını sürdürmektedir.

Grubumuz ; sektöründe uzman 70 personel istihdam etmektedir. Bölgesinde 80’e yakın yetkili satıcı bayi ,Didim , Söke , Kuşadası , Aydın , İzmir , Manisa , Denizli , Çine , Yatağan , Milas ,Muğla , Marmaris , Köyceğiz, Bodrum bölgelerinde hergün artan bayi ağıyla hizmet vermektedir.

Üretimimiz , Didim merkezde 6000 m²  kapalı alana sahip fabrikamızda yapılmaktadır.Son sistem profilişleme ve CNC otomatik makinalarda günlük 30 daire ( 250 pvckapı, pencere ) üretim kapasitesine sahiptir.
Çelik grup bünyesinde üretimi ve montajı yapılan egepen deceuninck markası ,sektörün tartışılmaz en büyük pvc üreticisi olup , müşteri odaklı yaklaşımı , sahip oldugu ileri teknoloji ve kalite anlayışını  her geçen gün daha üstnoktaya taşımaktadır.


Yorum yapmak için giriş yapınız!
Yorum yapmak için Didim Gezgini ağına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapmak ya da kayıt olmak için tıklayınız İşlemden sonra yeniden bu sayfaya yönlendirileceksiniz.
Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)