Çelik Pen


Sanayi Üretim


Hakkında

Profesyonel montaj ekiplerimiz, üretimi tamamen size özel yapılmış ürünlerin montajını, yerinde ve zamanında profesyonel işçilik ve kaliteli sarf malzemeleri ile mekanınıza zarar vermeden, temizlik ve hijyen kurallarına dikkat ederek gerçekleştirir.

Bildirimler

1992 yılında kurulan ve sektöre alüminyum kapı ,pencere üretimiyle ...

2019-05-29 15:37:16

1992 yılında kurulan ve sektöre alüminyum kapı ,pencere üretimiyle başlayan Çelikpen Alüminyum, markasına duyulan güven ve bayisi olduğu ürünlerin kalitesinden aldığı güçle pvc, alüminyum kapı ,pencere, panjur sistemleri ,çelik kapı , yangın kapısı , iç oda kapıları, alüminyum cephe sistemleri ve otomasyon grupları alanlarında yatırımlarını sürdürmektedir.

Grubumuz ; sektöründe uzman 70 personel istihdam etmektedir. Bölgesinde 80’e yakın yetkili satıcı bayi ,Didim , Söke , Kuşadası , Aydın , İzmir , Manisa , Denizli , Çine , Yatağan , Milas ,Muğla , Marmaris , Köyceğiz, Bodrum bölgelerinde hergün artan bayi ağıyla hizmet vermektedir.

Üretimimiz , Didim merkezde 6000 m²  kapalı alana sahip fabrikamızda yapılmaktadır.Son sistem profilişleme ve CNC otomatik makinalarda günlük 30 daire ( 250 pvckapı, pencere ) üretim kapasitesine sahiptir.
Çelik grup bünyesinde üretimi ve montajı yapılan egepen deceuninck markası ,sektörün tartışılmaz en büyük pvc üreticisi olup , müşteri odaklı yaklaşımı , sahip oldugu ileri teknoloji ve kalite anlayışını  her geçen gün daha üstnoktaya taşımaktadır.

Tel: +90 2568111700

ADRES BİLGİLERİ

İletişim Formu

İletişim formuAçık

Adres
Pektaşoğu San. Sit. Arkası Akbük yolu Üzeri
 Yol Tarifi
Tel: 2568111700